درباره ما

معرفی شرکت رایان سپند ارتباط (رسا)

این مجموعه فعالیت خود را درسال ۱۳۸۲ با موضوع فعالیت در زمینه فن آوري ارتباطات و اطلاعات آغاز کرده و در سال ۲۰۱۱ در راستاي بهبود و ایجاد روابط گسترده تر و دسترسی سریعتر به بازار جهانی ، اقدام به ایجاد دفتر در کشور امارات متحده عربی نمود .

این شرکت از ابتدا تا کنون فعالیت مستمري در تهیه و توزیع برند هاي اکتیو شبکه به خصوص سیسکو داشته و در حال حاضر جایگاه مناسبی در تنوع ارائه این محصولات دارد همچنین ارائه خدمات بهم پیوسته تامین و خدمات پس از فروش ار نکات بارز این شرکت میباشد . از افتخارات ما اینست که دیگر مشتریانمان ، خرید از این شرکت را به هم توصیه میکنند .

امکانات شرکت:

این شرکت با دارا بودن پرسنل کارآزموده و همچنین ایجاد زیر ساختهاي لازم اعم از انبار مناسب و دفتر فروش و همچنین استخدام پرسنل مجرب در بخش فنی ، انبار و بخش بازرگانی خارجی قادر میباشد ضمن ارائه محصولات مختلف، گارانتی معتبر و کاملی را درخصوص محصولات خود ارائه نماید.

ضمنا با عنایت به مکاتبات توافقات انجام شده این شرکت قادر میباشد در صورت نیاز هر گونه محصول بروز و موجود در بازارهاي بین المللی را در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت تهیه و به مشتریان ارائه نماید و ضمنا مفتخر میباشیم که امکان ارائه پیشتیبانی کامل (اعم از هرگونه نرم افزار و یا لایسنس و غیره) را براي مشتریان خود مهیا نموده ایم .

در سالهاي اخیر و با توجه به نیاز بازار این شرکت علاوه بر بخش مربوط به تجهیزات شبکه، بخشی از فعالیتهاي خود را در زمینه تامین انواع سرور و تجهیزات مخابراتی متمرکز نموده و اکنون تامین انواع مختلف سرور و متعلقات مربوطه به عنوان یکی از فعالتهاي اصلی شرکت در حال پیگیري میباشد.