برگزاری آنلاین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری اطلاعات

برگزاری آنلاین رویداد جذب سرمایه

برگزاری آنلاین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری اطلاعات

برگزاری آنلاین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری اطلاعات - وبسایت رایان سپند ارتباط

رویداد آنلاین جذب سرمایه در حوزه ICT و IT روز دوشنبه، ۹ تیر ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

 در رویداد جذب سرمایه در حوزه ICT  و IT که در روز دوشنبه ۹ تیر ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ۶ استارتاپ این حوزه توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.

در این رویداد همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.

بر اساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارائه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را که عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

منبع : ایسنا

_________________________________________________________________________________________________________________________

معرفی شرکت رایان سپند ارتباط (رسا)

این مجموعه فعالیت خود (تجهیزات شبکه)را درسال ۱۳۸۲ با موضوع فعالیت در زمینه فن آوري ارتباطات و اطلاعات آغاز کرده است.در سال ۲۰۱۱ در راستاي بهبود و ایجاد روابط گسترده تر و دسترسی سریعتر به بازار جهانی ، اقدام به ایجاد دفتر در کشور امارات متحده عربی نمود .

این شرکت از ابتدا تا کنون فعالیت مستمري در تهیه و توزیع برند هاي اکتیو تجهیزات شبکه به خصوص سیسکو داشته است. در حال حاضر جایگاه مناسبی در تنوع ارائه این محصولات دارد. همچنین ارائه خدمات بهم پیوسته تامین و خدمات پس از فروش ار نکات بارز این شرکت میباشد.از افتخارات ما اینست. که دیگر مشتریانمان ، خرید از این شرکت را به هم توصیه میکنند .

امکانات شرکت (وارد کننده اصلی و ارائه دهنده تجهیزات شبکه )

این شرکت با دارا بودن پرسنل کارآزموده و همچنین ایجاد زیر ساختهاي لازم. اعم از انبار مناسب و دفتر فروش تجهیزات شبکه و همچنین استخدام پرسنل مجرب در بخش فنی تجهیزات شبکه، انبار و بخش بازرگانی خارجی قادر میباشد. ضمن ارائه محصولات مختلف، گارانتی معتبر و کاملی را درخصوص محصولات خود ارائه نماید.

ضمنا با عنایت به مکاتبات توافقات انجام شده این شرکت قادر میباشد.در صورت نیاز هر گونه محصول در زمینه تجهیزات شبکه بروز و موجود در بازارهاي بین المللی را در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت تهیه و به مشتریان ارائه نماید.ضمنا مفتخر میباشیم. که امکان ارائه پیشتیبانی کامل (اعم از هرگونه نرم افزار و یا لایسنس و غیره) را براي مشتریان خود مهیا نموده ایم .

در سالهاي اخیر و با توجه به نیاز بازار این شرکت علاوه بر بخش مربوط به تجهیزات شبکه، بخشی از فعالیتهاي خود را در زمینه تامین انواع سرور و تجهیزات مخابراتی متمرکز نموده است. اکنون تامین انواع مختلف سرور و متعلقات مربوطه به عنوان یکی از فعالتهاي اصلی شرکت در حال پیگیري میباشد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید