نصب و راه اندازی

آخرین بروزرسانی 2021/08/09 at 05:01 ب.ظ

شرکت رایان سپند ارتباط ( رسا ) تمامی سرویس‌هایی که شرکت‌ها برای پیشبرد اهداف خود نیاز دارند را نصب و راه‌‌ اندازی می‌کند.نصب و راه اندازی - خدمات رایان سپند ارتباط ( رسا )

 

 

 

 

 

 

 


معرفی شرکت رایان سپند ارتباط (رسا)

این مجموعه فعالیت خود (تجهیزات شبکه)را درسال ۱۳۸۲ با موضوع فعالیت در زمینه فن آوري ارتباطات و اطلاعات آغاز کرده است.در سال ۲۰۱۱ در راستاي بهبود و ایجاد روابط گسترده تر و دسترسی سریعتر به بازار جهانی ، اقدام به ایجاد دفتر در کشور امارات متحده عربی نمود .

این شرکت از ابتدا تا کنون فعالیت مستمري در تهیه و توزیع برند هاي اکتیو تجهیزات شبکه به خصوص سیسکو داشته است. در حال حاضر جایگاه مناسبی در تنوع ارائه این محصولات دارد. همچنین ارائه خدمات بهم پیوسته تامین و خدمات پس از فروش ار نکات بارز این شرکت میباشد.از افتخارات ما اینست. که دیگر مشتریانمان ، خرید از این شرکت را به هم توصیه میکنند .

امکانات شرکت (وارد کننده اصلی و ارائه دهنده تجهیزات شبکه )

این شرکت با دارا بودن پرسنل کارآزموده و همچنین ایجاد زیر ساختهاي لازم. اعم از انبار مناسب و دفتر فروش تجهیزات شبکه و همچنین استخدام پرسنل مجرب در بخش فنی تجهیزات شبکه، انبار و بخش بازرگانی خارجی قادر میباشد. ضمن ارائه محصولات مختلف، گارانتی معتبر و کاملی را درخصوص محصولات خود ارائه نماید.

ضمنا با عنایت به مکاتبات توافقات انجام شده این شرکت قادر میباشد.در صورت نیاز هر گونه محصول در زمینه تجهیزات شبکه بروز و موجود در بازارهاي بین المللی را در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت تهیه و به مشتریان ارائه نماید.ضمنا مفتخر میباشیم. که امکان ارائه پیشتیبانی کامل (اعم از هرگونه نرم افزار و یا لایسنس و غیره) را براي مشتریان خود مهیا نموده ایم .

در سالهاي اخیر و با توجه به نیاز بازار این شرکت علاوه بر بخش مربوط به تجهیزات شبکه، بخشی از فعالیتهاي خود را در زمینه تامین انواع سرور و تجهیزات مخابراتی متمرکز نموده است. اکنون تامین انواع مختلف سرور و متعلقات مربوطه به عنوان یکی از فعالتهاي اصلی شرکت در حال پیگیري میباشد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید