پیش‌ ثبت‌‌نام نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۹ آغاز شد

آخرین بروزرسانی 2020/03/12 at 08:29 ب.ظ

پیش‌ ثبت‌‌نام نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۹ آغاز شد

پیش‌ ثبت‌‌نام نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۹ آغاز شد

 

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۹ از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

با توجه به آغاز فراخوان ثبت نام، از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی تقاضا می گردد تا درخواست اولیه خود را با تکمیل فرم مربوطه (قابل دسترسی در وبسایت نمایشگاه) جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اوليه – که در نیمه دوم مرداد ماه انجام خواهد شد – برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمائي اينترنتي و امکان اطلاع رسانی بموقع به ایشان حداکثر تا تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ به ستاد برگزاري ارائه نمايند.

ضمنا با هدف معرفی بازیگران جدید که مبتنی بر خلاقیت و نوآوری و با استفاده از ابزارهای جدید فناوری نسبت به توسعه  کسب و کار اقدام می نمایند، به منظور تلاش در جهت هدف فوق و با توجه به پتانسیل این نمایشگاه، ستاد برگزاری در نظر دارد برای اولین بار نسبت به اختصاص فضای ویژه ای در نمایشگاه امسال تحت عنوان “تله کام استارز” اقدام نماید. لذا از این دسته واحدها نیز دعوت بعمل میاید تا در صورت تمایل به مشارکت در نمایشگاه درخواست خود را تا تاریخ ذکر شده به ستاد برگزاری ارسال نمایند.

متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایند.

تلفـن(بخش اداری-ثبت نام) : ۸۸۰۵۹۴۵۷ – ۸۸۰۵۹۴۵۸ – ۸۸۰۵۹۴۵۹

فـاکس:  ۸۸۰۴۴۸۱۷

پست الکترونیک palarsamaneh@gmail.com

www.irantelecomfair.com

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید