Jumbo frame چیست؟ – بخش دوم

Jumbo frame چیست؟ – بخش دوم

Jumbo frame چیست؟ – بخش دوم

Jumbo frame چیست؟ - بخش دوم

سوئیچ شبکه PoE انکاتک مدل PSE1008G

سوئیچ شبکه PoE انکاتک مدل PSE1008G تولید شده در شرکت انکاتک که سوئیچ های با قابلیت PoE تولید می کند ، این قابلیت می تواند جریان برق را در کابل های شبکه برقرار کند و برق مصرفی خود را از همان کابلی که به شبکه متصل کرده است تغذیه می نماید در این صورت باید از کابل های با کیفیت استفاده شود که در صورت افت ولتاژ در کار این سوئیچ اختلالی ایجاد نشود .

سوئیچ شبکه PoE انکاتک مدل PSE1008G

سوئیچ شبکه PoE انکاتک مدل NKTECH PS2616GSR

سوئیچ شبکه PoE انکاتک مدل PS2616GSR از سوئیچ های تولید شرکت انکاتک می باشد که ویژگی سوئیچ های این شرکت پشتیبانی از قابلیت PoE می باشد و به سبب این ویژگی جریان برق در کابل های شبکه بدون اتصال به پریز برق برقرار می کند که موجب صرفه جویی در انرژی برق می شود . این سوئیچ شبکه دارای ۲۶ پورت با سرعت ۱۰/۱۰۰ ، ۲ پورت با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و ۲ پورت SFP می باشد . از ویژگی های دیگر این سوئیچ می توان به پهنای باند داخلی ۳۵۰ وات ، ابعاد ۴۴*۲۱۰*۴۴۰ میلی متر و می تواند به راحتی در رک مونت ها نصب شود .

مزایای استفاده از فریم های جامبو

مهمترین مزیت استفاده از فریم جامبو بهره وری بیشتر در انتقال داده ها است. پس لازم است که درباره ی کارایی مربوط به فریم جامبو بیشتر توجه کنید زیرا شما را قادر به انتقال اطلاعات بیشتر در هر فریم می کند. در اینجا به معرفی چند مورد کاربرد می پردازیم که می توانند از فریم های جامبو بهره ببرند.

NFS (سیستم فایل شبکه).

از این پروتکل برای به اشتراک گذاشتن فایل ها در شبکه استفاده می شود ، شما می توانید با به کاربردن و استفاده از فریم های بزرگ می توان عملکرد شان را بهبود ببخشید.

 ISCSI SAN یا FCOE

کارایی این پروتکل به این شکل است که با ذخیره سازی اترنت نیاز به انتقال بیشتر روی سیم دارد. شما با استفاده از دستگاه هایی که از فریم جامبو پشتیبانی می کنند، می توانید به عملکرد آنها بهبود ببخشید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید