Module

آخرین بروزرسانی 2021/11/07 at 12:09 ق.ظ

Module

Module

ماژول های شبکه

شبکه کامپیوتری network عبارت است از ارتباط یکپارچه کامپیوترها، پرینترها، فکسها، مودمها، سرورها و بعضاً تلفنها. و شاید بتوان آن را به نوعی به زنجیره ارتباطی شما با تهیه کنندگان، شرکا و مشتریها تشبیه نمود.شما می توانید از طریق کابل کشی (به صورت پنهان در پشت میزها، زیر کف و یا سقف) وارتباطات رادیویی (در جاهایی که کابل کشی ثابت مشکل می باشد) به این هدف دست یابید.شبکه، سبب ارتباط تجهیزات IT با یکدیگر ، ارتباط کاری شما با اینترنت و حتی خدماتی چون کنفرانس از راه دور و انتقال سریع فایلهای گرافیکی و ویدئویی می گردد.

روی هر یک از سری های ماژول های سیسکو کلیک کنید

VIC GLC SFP
HWIC VWIC WIC
PVDM STACK-NM-C3KX EHWIC

 


معرفی شرکت رایان سپند ارتباط (رسا)

این مجموعه فعالیت خود (تجهیزات شبکه)را درسال ۱۳۸۲ با موضوع فعالیت در زمینه فن آوري ارتباطات و اطلاعات آغاز کرده است.در سال ۲۰۱۱ در راستاي بهبود و ایجاد روابط گسترده تر و دسترسی سریعتر به بازار جهانی ، اقدام به ایجاد دفتر در کشور امارات متحده عربی نمود .

این شرکت از ابتدا تا کنون فعالیت مستمري در تهیه و توزیع برند هاي اکتیو تجهیزات شبکه به خصوص سیسکو داشته است. در حال حاضر جایگاه مناسبی در تنوع ارائه این محصولات دارد. همچنین ارائه خدمات بهم پیوسته تامین و خدمات پس از فروش ار نکات بارز این شرکت میباشد.از افتخارات ما اینست. که دیگر مشتریانمان ، خرید از این شرکت را به هم توصیه میکنند .

امکانات شرکت (وارد کننده اصلی و ارائه دهنده تجهیزات شبکه )

این شرکت با دارا بودن پرسنل کارآزموده و همچنین ایجاد زیر ساختهاي لازم. اعم از انبار مناسب و دفتر فروش تجهیزات شبکه و همچنین استخدام پرسنل مجرب در بخش فنی تجهیزات شبکه، انبار و بخش بازرگانی خارجی قادر میباشد. ضمن ارائه محصولات مختلف، گارانتی معتبر و کاملی را درخصوص محصولات خود ارائه نماید.

ضمنا با عنایت به مکاتبات توافقات انجام شده این شرکت قادر میباشد.در صورت نیاز هر گونه محصول در زمینه تجهیزات شبکه بروز و موجود در بازارهاي بین المللی را در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت تهیه و به مشتریان ارائه نماید.ضمنا مفتخر میباشیم. که امکان ارائه پیشتیبانی کامل (اعم از هرگونه نرم افزار و یا لایسنس و غیره) را براي مشتریان خود مهیا نموده ایم .

در سالهاي اخیر و با توجه به نیاز بازار این شرکت علاوه بر بخش مربوط به تجهیزات شبکه، بخشی از فعالیتهاي خود را در زمینه تامین انواع سرور و تجهیزات مخابراتی متمرکز نموده است. اکنون تامین انواع مختلف سرور و متعلقات مربوطه به عنوان یکی از فعالتهاي اصلی شرکت در حال پیگیري می باشد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید